O mnie

Maciej Smoręda

Jestem pośrednikiem nieruchomości z 10-cio letnim stażem pracy. W latach 2013 - 2023 byłem współwłaścicielem i prezesem zarządu firmy Eurolocus Nieruchomości & Doradztwo Sp. z o.o. Wcześniej, od 1996r., pracowałem w bankowości (PBI, Kredyt Bank), dzięki czemu wiem na czym polega etyka zawodowa, odpowiedzialność i tajemnica służbowa. Przez wiele lat obsługiwałem kredyty hipoteczne w oddziale i centrali banku. Na początku drogi zawodowej, po studiach, zajmowałem się realizacją filmów naukowych. Zdobyte wcześniej doświadczenia zawodowe są bardzo przydatne w pracy agenta nieruchomości.

Najchętniej współpracuję poprzez marketing rekomendacyjny, ze znanymi osobiście, darzącymi mnie zaufaniem Klientami, którzy polecają moje usługi swoim krewnym i znajomym.

Weryfikuję kompletność dokumentacji, przygotowuję oferty, projekty umów, wspieram w negocjcjach. W razie potrzeby specjalistycznych usług czy konsultacji zapewniam kontakt z wysokiej klasy fachowcami z różnych dziedzin: radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, architektami, projektantami, rzeczoznawcami majątkowymi, zarządcami nieruchomości czy rzemieślnikami.

W pracy pośrednika nieruchomości najbardziej lubię bezpośredni, osobisty kontakt z Klientem, którego traktuję indywidualnie i wspieram od pierwszego spotkania do momentu zamknięcia transakcji.